ENHESAPLİSİİ.COM Güvenli Alışverişin Adresi
ENHESAPLİSİİ.COM Güvenli Alışverişin Adresi
Hakkımızda

Hakkımızda:

Enhesaplisii.com yaklaşık 25 yıllık tecrübesiyle toptan ve perakende satış ve pazarlama alanlarında faaliyet gösteren KAYA HIRDAVAT ÖMER KAYA’nın hayata geçirdiği sanal magazadır.

Gelişen ve büyüyen e-ticaret sektöründe siz değerli müşterilerimize daha iyi bir hizmet ve ürün sunmak için sanal magazamızı açtık.Güvenilir ,daha güleryüzlü ve sıcak ortam oluştırmak adına açtığımız magazamızda tüm iletişim araçlarıyla birebir sizinle  sorunları çözme ve önerilerinizi dikkatle dinleyerek uygulamaya koymaya çalışacagız.güvenilir alışverişin adresi olan enhesaplisii.com adresimiz aynı gün kargo ve ücretsiz kargo ile hızlı ve sorunsuz teslimat politikasıyla siz değerli müşterilere ürünün teslimatına kadar siparişlerinizin takipçisi olacagız.e-ticaret sektörünü gelişim ve büyüme sürecinde siz değerli müşterilerimizin katkılarından dolayı ayrıca teşekkür ederiz.

Firmamız:

Kayahırdavat ömer kaya

einhell güneydoğu Anadolu bölge bayisidir.

YENİ VE İNDİRİMLİ ÜRÜNLERDEN HABERDAR OLUN !
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et